Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Paslaugos

„AUGA tech“ modernios žemės ūkio technikos centre teikiame platų paslaugų spektrą.
Paslaugos
Prekyba technika

„AUGA tech“ centre Jūs galite apžiūrėti ir įsigyti įvairius tarptautinių gamintojų padargus bei jų priedus. Siūlome modernius noraginius skutikus, tiksliąsias virbalines akėčias, spyruoklinius kultivatorius, smulkinimo volus, žoliapjoves ir juostinius grėblius. Visi šie įrenginiai ne vienerius metus naudojami „AUGA group“ ekologiniuose ūkiuose, todėl juos drąsiai rekomenduojame. Įrenginiai yra kruopščiai atrinkti, kartu su gamintojais ir mūsų pačių ekspertais patobulinti. Jie pritaikomi tiek ekologinėje, tiek įprastinėje žemės ūkio veikloje. Siūlome įsigyti naują ar naudotą techniką, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Atsarginių dalių tiekimas

„AUGA tech“ yra oficialus „Treffler“, „BB-Umweltechnik“ ir „ROC“ žemės ūkio padargų ir jų dalių tiekėjas Lietuvoje. Ilgą laiką vystyti prekybos ryšiai leidžia užtikrinti nenutrūkstamą ir stabilų technikos bei jos dalių tiekimą, todėl galėsime laiku užtikrinti Jūsų pasirinkto produkto atvykimą į nurodytą pristatymo vietą. Siekdami sutaupyti Jūsų laiką, darbą su klientais organizuojame vieno langelio principu, be tarpininkų – mes patys rūpinamės visais pardavimo ir aptarnavimo klausimais.

Konsultacijos ir techninis aptarnavimas

Įsigijus žemės ūkio techniką „AUGA tech“ centre, mūsų komanda apmokys ir suteiks visas reikalingas žinias įrangos eksploatavimui ūkiuose. Padargui sugedus, užtikriname garantinį aptarnavimą, o klientui pageidavus suteiksime ir pogarantinį aptarnavimą.
Būdami ilgamečiai ekologinio žemės ūkio sektoriaus dalyviai, puikiai išmanome „AUGA tech“ centre parduodamus padargus ir galėsime jus pakonsultuoti remdamiesi savo pačių patirtimi. Norėdami išsirinkti dominančią techniką ar ją apžiūrėti, užpildykite užklausos formą.