Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Patirtis

Išbandyta, pritaikyta vietos sąlygoms, mūsų patobulinta ir nuolat naudojama.
Patirtis
Patirtis

„AUGA tech“ yra didžiausios Europoje vertikaliai integruotos ekologiško maisto bendrovės „AUGA group“ dalis. Įmonių grupė ekologiškai sertifikuotuose žemėse plėtoja tvarų žemės ūkio modelį, taiko beariminės žemdirbystės bei kitas žemės ūkio technologijas.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai yra mūsų prioritetas, aukščiausius standartus keliame ir tvariai užauginamam derliui, be jokių kompromisų kokybei. Norėdami pasiekti šiuos tikslus kelerius metus bandėme įvairius, skirtingų gamintojų padargus. Natūraliomis sąlygomis, dideliuose ir mažuose ūkiniuose plotuose, įvairiuose Lietuvos regionuose žemės ūkio technika buvo testuojama ir kartu su gamintojais tobulinama, atsižvelgiant į mūsų inžinierių, agronomų ir ūkių vadovų patirtį.

Ši ilgametė patirtis beariminėje žemdirbystėje leido mums atrasti patikimus gamintojus, kurių įrenginiai atitinka aukščiausius efektyvumo ir patikimumo reikalavimus bei padeda pasiekti geriausius rezultatus. Jie pritaikomi tiek ekologinėje, tiek įprastinėje žemės ūkio veikloje.

Modernios žemės ūkio technikos centre, įsikūrusiame Raseinių rajone, pristatome tarptautinių gamintojų įrenginius, kurie ne vienerius metus dirba mūsų ekologiniuose ūkiuose.

Mes naudojame – rekomenduojame ir Jums!