Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Patirtis

Išbandyta, pritaikyta vietos sąlygoms, mūsų patobulinta ir nuolat naudojama.
Gamintojai
"TREFFLER"

Bavarijos žemės miestelyje Echhaime įsikūrusi įmonė „Treffler“ specializuojasi kurdama ir gamindama aplinką tausojančios ekologinės žemdirbystės modeliui pritaikytus žemės dirbimo padargus.
„Treffler“ įmonė save kildina iš kalvių cecho, kurį XVII amžiuje Echhaime įkūrė „Treffler“ šeima. Bendrovė nuo to laiko liko tame pačiame miestelyje ir yra valdoma tos pačios šeimos atstovų. „Treffler“ iš kitų gamintojų išsiskiria tuo, kad tausojančiam žemės dirbimui pritaikytus padargus bendrovės inžinieriai kuria ir masinėje gamyboje naudoja savo patentuotas technologijas.

Specialiai ekologiniam ūkininkavimui pritaikytos „Trefller“ technologijos ūkiams leidžia smarkiai padidinti produktyvumą, užtikrina puikią žemės įdirbimo ir paruošimo kokybę, palengvina ir pagreitina svarbius darbus.

"BB-UMWELTTECHNIK"

„BB-Umwelttechnik“ yra stipri Vokietijos žemės ūkio technikos žaidėja. Šios įmonės gaminiai pradėti kurti 2005 m., kai jos įkūrėjas, mechanikos specialistas ir ūkininkas Max Bannaski suprato, kad rinkoje nėra tokių žemės ūkio padargų, kurių reikia jo ekologiniams ūkiams. Taip gimė šis platų įrenginių asortimentą siūlantis verslas.

Moto, kuriuo vadovaujasi ši bendrovė, vystanti tvarius pievų kultivavimo įrenginius: maksimalus ekologinis ir ekonominis efektyvumas su mažiausiu energijos suvartojimu.

Galingi, lengvų konstrukcijų ir didelio našumo įrenginiai padeda pasiekti kur kas geresnius rezultatus nei įprasti žemės ūkio padargai. Tvarus ūkininkavimas nebėra vien idėja – su šios kompanijos įrenginiais, tai tampa lengvai pasiekiama realybe.