Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Vystomos technologijos

Ne tik atstovaujame, bet ir kuriame žemės ūkio technologijas.
Technologijos
Biodujų infrastruktūra ir transportas

„AUGA group“ siekdama savo tikslų tapti klimatui neutralia žemės ūkio dalyve, įgyvendina biodujų infrastruktūros ir biometanu varomo traktoriaus sukūrimo projektus. Iš mėšlo išgaunamos biodujos specialių technologijų pagalba bus išvalomos ir virs biometanu, tinkamu naudoti naujos kartos traktoriuje. Šios technologijos leis atlikti žemes ūkio darbus be iškastinio kuro, glaudžiau integruoti žiedines ekonomikos modelio šakas bei 50 proc. sumažinti emisijas iš ūkio darbams sunaudojamo kuro.

Specializuotų pašarų technologija

Iš galvijų virškinamojo trakto išsiskiriančios emisijos sudaro beveik pusę bendros žemės ūkio sugeneruojamos taršos. Tam, kad tai pakeistų, „AUGA group“ kuria inovatyvią specializuotų pašarų technologiją, kuri leis sumažinti galvijų metano emisijas bei bendrą išmetamo anglies dvideginio ir jo ekvivalentų kiekį visose atitinkamų gyvūninės kilmės baltymų produktų grupėse. Nauja pašarų technologija leis pagerinti žolinių pašarų virškinamumą ir net iki 50 proc. sumažinti metano emisijas į aplinką per vieną pagaminto karvės pieno toną.

Regeneracinė sėjomaina

Su šia technologija, grūdinės kultūros bus pakeistos daugiametėmis ankštinėmis žolėmis, galinčiomis kaupti (sekvestruoti) anglį ir fiksuoti dirvožemyje azotą. Šios žolines kultūros ne tik sumažins bendrą emisijų kiekį, bet kartu taps neatsiejama gyvulininkystes dalimi, panaudojant jas specializuotų pašarų ruošimui. Regeneracinės sėjomainos taikymas žemės ūkio veikloje leis sumažinti emisijas net 30 proc. mažiau emisijų, skaičiuojant vienai pagamintos augalininkystės produkcijos sausųjų medžiagų tonai.