„AUGA group“ stiprina savo pozicijas žemės ūkio technikos pardavimuose

 „AUGA group“ jau kuris laikas vystė žemės ūkio technikos pardavimus, atstovaudama užsienio gamintojus: Vokietijos kompanijas „Treffler Maschinenbau GmbH & Co. KG“ ir „BB-Umwelttechnik“ bei Italijoje veikiančią „ROC S.r.l.“. Bendrovė nusprendė plėsti šią verslo sritį ir savo asortimente pasiūlys dar platesnį žemės dirbimo bei pašarų ruošimo technikos pasirinkimą, tinkantį ekologinei ir įprastinei žemdirbystei.  

Bendrovei priklausantis padalinys „AUGA tech“ savo klientams siūlys įsigyti ne vienerius metus „AUGA group“ ekologiniuose ūkiuose praktiškai išbandytus ir naudojamus padargus: skutikus, akėčias, kultivatorius, dalgines žoliapjoves ir juostinius grėblius. Europoje gerai žinomi žemės ūkio technikos gamintojai kartu su „AUGA group“ inžinierių, agronomų ir ūkių vadovų komanda tobulino šiuos įrenginius ir pritaikė juos dirbti Lietuvos sąlygomis, siekiant kuo geresnių rezultatų ekologinėje ir įprastinėje žemdirbystėje.

„Mums patiems, dirbantiems ekologiniuose ūkiuose, labai svarbu tvariai užauginti kokybišką produkciją, bet tuo pačiu dirbti efektyviai ir pasiekti užsibrėžtus rezultatus. Kad tai įgyvendintume, ilgus metus testavome skirtingų gamintojų padargus įvairiomis sąlygomis: didesniuose ir mažesniuose ūkiuose, skirtinguose regionuose bei dirvožemiuose, prisitaikant prie Lietuvos klimato sąlygų. Šie ieškojimai leido atrasti patikimus gamintojus, kurių žemės dirbimo bei pašarų ruošimo technologiniai sprendimai užtikrina puikius efektyvumo ir kokybės rezultatus tiek ekologijoje, tiek įprastinėje žemės ūkio veikloje. Mes išbandėme, todėl galime pasidalinti šia sukaupta patirtimi ir su kitais žemdirbiais“, – teigia Tomas Čeponkus, „AUGA group“ pirkimų departamento direktorius.

Bendrovės siūlomi padargai pasižymi tikslumu, manevringumu, leidžia tausoti dirvą, efektyviai kovoja su piktžolėmis. Modernūs techniniai sprendimai padeda taupyti laiką ir užtikrina mažesnes kuro sąnaudas.

„AUGA tech“ savo klientams teiks platų paslaugų pasirinkimą: nuo technikos pardavimo, konsultavimo iki atsarginių dalių tiekimo ar garantinio aptarnavimo. Klientai, įsigiję žemės ūkio techniką, bus apmokomi – specialistų komanda suteiks reikalingas žinias apie įrangos panaudojimo galimybes, jų priežiūrą. Įsitikinti technikos efektyvumu klientai galės bendrovės ūkiuose, o artimuose bendrovės planuose – žemės ūkio technikos ekspozicijos centras.

„Kadangi ši technika yra neatsiejama nuo „AUGA group“ žemės ūkio veiklos, atlaisvėjus karantino sąlygoms šalyje, klientai galės užsukti į mūsų ūkius, kuriuose iš arčiau pamatys šių padargų galimybes natūraliomis sąlygomis, dirbant įprastus ūkio darbus. O norinčius susipažinti su visu atstovaujamų gamintojų technikos asortimentu kviesime aplankyti „AUGA tech“ ekspozicijos centrą Raseinių rajone“, – sako T. Čeponkus.

Bendrovė planuoja ir toliau plėsti šių padargų pasiūlymų spektrą bei įtraukti naujus, regiono sąlygoms tinkančius, žemės ūkio technikos gamintojų sprendimus.